22 de nov. 2011

Nou Equip de Gestió de la Federació Catalana d'Airsoft

A l'assemblea del passat dissabte 19 de novembre de 2011 es van ratificar els nomenaments dels nous càrrecs de la Junta Directiva i l'Equip de Gestió de la Federació Catalana d'Airsoft.

El nuevo Equipo de Gestión de la FCA

El nou organigrama de la F.C.A. és el següent:

Presidència

President: Daniel Huerta Porras
president@airsoft.cat

Departament Normatiu, Tècnic i de Formació
Coordinador: Manuel Poncet Labadie
tecnic@airsoft.cat

Assessoria Jurídica
Coordinador: Pedro Escribano
pescribano@icab.es

Gabinet de Premsa
Coordinadora de continguts: Lena Tillman Millán
premsa@airsoft.cat

Vicepresidència

Vicepresident: Albert Flotats Majoral
vicepresident@airsoft.cat

Oficina de Gestió Territorial
Coordinador: Albert Flotats Majoral
territorial@airsoft.cat

Secretaria

Secretari: Ramon Gómez Pallarès
secretari@airsoft.cat

Oficina d’Atenció al Soci
Coordinador: Ramon Gómez Pallarès
socis@airsoft.cat

Oficina de Relacions Públiques
Coordinador: Josep Lluís Rosselló Lledó
rrpp@airsoft.cat

Departament de Comunicació
Coordinador: José Antonio Albacete Cidón
comunicacio@airsoft.cat

Departament de Gestió Administrativa i Comercial
Coordinadora: Cristina Santos Pérez
comercial@airsoft.cat

Tresoreria

Tresorer: Javier Gutiérrez Fernández
tresorer@airsoft.cat

Departament de Coordinació
Coordinadora: Montserrat Valduciel Cans
coordinacio@airsoft.cat

Relacions Institucionals, Acció Social i Voluntariat
Vocal: Inés García Pulpillo
institucional@airsoft.cat

Amb aquest nou organigrama, la Federació Catalana d'Airsoft pretén optimitzar els seus recursos, agilitzar els tràmits, i representar als seus socis i treballar d'una forma més eficaç per la regulació de l'Airsoft.

Cap comentari:

Publica un comentari